Skip to content

Podopieczny: Deszcz Tymon

Deszcz Tymon

Numer subkonta: 089
Schorzenie: Autyzm dziecięcy

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja “SILENTIO”
Bank Pekao SA
78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Wpłaty z zagranicy: Kod SWIFT: PKOPPLPW

IBAN: PL 78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Tytułem:
089 – Deszcz Tymon (darowizna na pomoc i ochronę zdrowia)

 

Formularz płatności:


Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc dla mojego synka Tymona, który od 2010r. ma zdiagnozowany autyzm wczesnodziecięcy. Tymek ma zaburzony rozwój mowy czynnej i biernej, problemy z naśladownictwem. Wykazuje różne stereotypie ruchowe i jest nadwrażliwy na bodźce z otoczenia. Tymonek dysponuje potencjałem poznawczym,który za sprawą umiejętnej i sukcesywnej terapii, pozwoli mu w przyszłości na samodzielne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Przed nim jeszcze długa droga i żmudna praca,by mógł w jak największym stopniu wyrównać deficyty rozwojowe.Rehabilitacja Tymka,jego obecne rozszerzanie codziennej diety (u syna wykryto drożdżyce przewodu pokarmowego-stąd diety eliminacyjne i ich dodatkowe suplementy) są bardzo kosztowne, niejednokrotnie przekraczające moje możliwości finansowe. Środki pozyskane przy pomocy fundacji zostałyby wykorzystane na sfinansowanie zajęć terapeutycznych, zakup pomocy terapeutyczno-edukacyjnych niezbędnych do indywidualnej pracy z Tymkiem. Opieka nad synem pochłania i wymaga wiele wysiłku, czasu i energii. To było powodem mojej rezygnacji z pracy zawodowej na rzecz całodobowej opieki nad Tymonem.

Jest to dla mnie duży sprawdzian z rodzicielstwa, bycia odpowiedzialną mamą, która mimo że codziennie boryka się samotnie z wychowaniem Tymonka zawsze musi mieć uśmiech na twarzy, wiele energii i pozytywne myślenie, które nam obojgu da siłę do walki o lepsze jutro. I tym zdaniem kończąc pokrótce opisany mały i intrygujący światek mojego synka raz jeszcze proszę o wsparcie nas w dążeniu do zrozumienia i umiejętności funkcjonowania Tymona w moim świecie.

Tymek i ja ślicznie Państwu dziękujemy.