Skip to content

Podopieczny: Jasiński Szymon

Jasiński Szymon

Numer subkonta: 171
Schorzenie: Autyzm

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja “SILENTIO”
Bank Pekao SA
78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Wpłaty z zagranicy: Kod SWIFT: PKOPPLPW

IBAN: PL 78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Tytułem:
171 – Jasiński Szymon (darowizna na pomoc i ochronę zdrowia)

 

Formularz płatności:


Szymek urodził się w 2010 roku. Początkowo jego rozwój wydawał się przebiegać prawidłowo ale w wieku 1,5 roku uwagę nasza zwróciły jego niestandardowe zachowania a przede wszystkim brak kontaktu wzrokowego i reakcji na swoje imię.

Zaniepokojeni zwróciliśmy się o pomoc do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor dokonano wraz z psychologiem dziecięcym szybkiej analizy przekazanego przez nas materiału wideo i spostrzeżeń w wyniku której nakierowano nas na diagnozę w kierunku autyzmu, która została przeprowadzona w na początku bieżącego roku w Specjalistycznym Ośrodku Dla Dzieci Autystycznych „Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej i brzmiała jednoznacznie: AUTYZM DZIECIĘCY.

Zalecenia diagnostyczne to 16 godzin tygodniowo terapii z zakresu logopedii, psychologii, pedagogiki, integracji sensorycznej, terapii czaszkowo-krzyżowej i artterapii. Aktualnie staramy się w ramach środków własnych zapewnić jak największą liczbę godzin terapii ale żaden z terapeutów nie udzieli ani nam ani Państwu odpowiedzi kiedy będą widoczne efekty. Cieszymy się każdym małym kroczkiem do przodu.

Od września b.r. Szymek będzie uczęszczał do Przedszkola w Specjalistycznym Ośrodku Dla Dzieci Autystycznych „Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej. Znamy już osobiście jego kadrę, zaangażowanie i fachowość więc jesteśmy pełni nadziei chociaż wiemy, że bardzo daleka droga jeszcze przed nami a lat nam nie przybywa.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE

RODZINIE, PRZYJACIELOM, KOLEGOM, ZNAJOMYM I

WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI

RODZICE