Skip to content

Podopieczny: Ziołkowski Bartosz

Ziołkowski Bartosz

Numer subkonta: 103
Rok urodzenia: 2008
Schorzenie: Autyzm

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja “SILENTIO”
Bank Pekao SA
78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Wpłaty z zagranicy: Kod SWIFT: PKOPPLPW

IBAN: PL 78 1240 1125 1111 0010 2835 9305

Tytułem:
103 – Ziołkowski Bartosz (darowizna na pomoc i ochronę zdrowia)

 

Formularz płatności:


Bartek urodził się 28.09.2008r. We wrześniu 2011r. został zdiagnozowany jako dziecko autystyczne. Natychmiastowe podjęcie intensywnej wielopłaszczyznowej terapii pomogło Bartkowi uczynić znaczące postępy. Nasz Syn uczęszcza do przedszkola, w którym objęty jest Programem Wczesnego Wspomagania Rozwoju (zajęcia z pedagogiem, psychologiem, logopedą, dogoterapia). Dodatkowo Bartek ma zajęcia z pedagogiem w domu, uczęszcza na hipoterapię oraz na zajęcia z Integracji Sensorycznej. Raz w miesiącu jeździmy na konsultacje do Centrum Terapii Behawioralnej, gdzie jest układany program na kolejny miesiąc, który realizujemy w domu.

Bartek bardzo szybko i chętnie uczy się nowych rzeczy. Aby w przyszłości mógł samodzielnie funkcjonować potrzeba jeszcze wielu lat stałej i intensywnej terapii.

Środki zgromadzone na subkoncie chcielibyśmy przeznaczyć na opłacenie różnych form terapii odpowiednich dla naszego syna (m.in. terapia behawioralna, hipoterapia, zajęcia z logopedą), sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, zakup materiałów plastycznych, dydaktycznych i terapeutycznych niezbędnych w terapii, zakup suplementów diety (zaleconych przez lekarzy), dalszą diagnostykę (nie refundowaną przez NFZ).

Nasz Syn pomimo choroby jest szczęśliwym i wiecznie uśmiechniętym dzieckiem. Chcemy, aby w kolejnych latach miał jeszcze więcej powodów do radości, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc: dajmy Bartkowi szansę na normalne życie… Z naszej strony ogromnie DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę, którą przekażą Państwo na leczenie naszego Syna 🙂